חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

5 מאכלי רחוב נפוצים בהולנד


חשבתם שהולנד זה רק קופי שופ?? בהולנד אוכל רחוב מאוד נפוץ וטעים בטרוף . המון דוכני ומשאיות מזון מציעות כל טוב שלעיתים טעים יותר ממסעדות מישלן . ואלו כמה מהיותר מפורסמים שאני אוהבת

סטרוּפּוָואפֶל

‏‏‏ מי לא אוהב וופל ?? עוגייה טעימה זו מורכבת משתי שכבות דקות של ופל וביניהן סירופ מתוק מתוק , הדרך המומלצת לאכול אותה היא להניחה על ספל קפה או תה חמים ולהניח לאדים לחמם את המילוי. יאמי .

פּאנֶקוּקֶן


שם יפה יש לפנקייק ההולנדי . הפנקייק גדול ודק יחסית לפנקייקים האחרים. נהוג לאכול אותו עם תפוחי עץ ובננות שתקבלו עם כוסית קטנה של סירופ סוכר, או בגרסה המלוחה כמו בשר או גבינות.

קרוֹקֶטֶן

זהו סוג אוכל מהיר ומוכר מאוד . אלו קציצות בשר בפירורי לחם ומטוגנות בטיגון בשמן עמוק. פרט לגרסה המסורתית קיימים מילויים נוספים, ובפאבים ובברים תמצאו גרסה של קרוקט במילוי ממרח בוטנים ובשר קצוץ. תוספת נהדרת לצד בירה קרה .

פּאטאט


אין על גירסת הציפס ההולנדי .ההולנדים אוהבים לאכול טוגני תפוחי-אדמה בגביע נייר עם כמויות של רוטב מיונז או סוגי רטבים נוספים.

הרינג הולנדי
בדוכני רחוב בהולנד תוכלו לאכול דג הרינג בשלמותו עם בצל ומלפפון חמוץ בכריך או בצלחת או לנהוג כמו הולנדי אמיתי ולאחוז בקצה הדג ולנגוס בו כשהוא נישא באוויר.

אז יהיה לכם בתאבון גדול.. והעיקר שתהנו

אז מי אני : ענת לאור גרוס - בלוגרית טיולים בעולם שחווה בעצמה מקומות קסומים ביקום הנפלא שלנו . בנוסף החלום שלי הפך למציאות, והיום יש לי חברת טיולים לקבוצות מאורגנות , לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו .

https://www.laortravels.com/

#טיולמאורגן_טיולנשים_מסע חוויתי_לאורטיולים_אטרקציותבהולנד#

19 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©