חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

3 פסטיבלים חשובים בגיאורגיה

הגיאורגיים יודעים לשמוח , והדלק לשמחה הזו הוא היין המשובח, צבעוניות רבה ופולקלור. אז הינה כמה מהחשובים והמעניינים שבהם, אז בואו נתחיל במסע השמח .


פסטיבל טביליסובה Tbilisoba

פסטיבל שמח של יין ,מוסיקה ופולקלור. במשך שבוע ימים בעיר הבירה טביליסי נחגגים אירועים שונים, עם מופעי ריקוד, פולקלור מקומי, הרבה אלכוהול ושמח. הפסטיבל מציין את ההיסטוריה העתיקה של העיר. אז בואו לטיביליסי בסוף השבוע האחרון של אוקטובר יהיה שמח.

פסטיבל מצ'חתה Mtskhetoba

העיר מצ'חתה יושבת על מפגש שני נהרות – הקורה ואראגווי , בתוך ו עוצר נשימה . פסטיבל מצ'חתה הוא חגיגת פולקלור והוא מהחשובים באזור. הפסטיבל נותן טעימה והצצה למסורת המקומית עם הופעות אוטנטיות וצבעים וכיאה לאיזור המון אלכוהול לרומם את האווירה . הוא מתקיים מידי שנה באמצע חודש אוקטובר בעיר מצ'חתה .

פסטיבל אלבארדובה Alaverdoba

חבל קאחתי נחשב לטוסקנה של הקווקז , גפנים ויקבים למכביר . זו חגיגת פולקלור עם צבעים , יין, צ'צ'ה הרבה מוסיקה . זהו גם יום לכבוד הקדוש יוסף. הפסטיבל נמשך מספר ימים במהלך חודש ספטמבר מגיע לשיאו ב – 28 בספטמבר. הרבה מאכלים מבשר כבש ויין משובח . מיוחד לחובבי ואניניי יין. אז בואו לחבל קחאתי.

היום הלאומי של גאורגיה Georgia’s National Day

בדומה ליום העצמאות שלנו , זו יום המציין את הקמתה של הרפובליקה בשנת 1918. במהלך החגיגות מתקיימים אירועים שמחים וצבעוניים ברחבי המדינה, המשלבים את המסורת המקומית. וכיאה ליום עצמאות השיא המצעד הצבאי, המתקיים בעיר הבירה טביליסי. אז תשתדלו לבקר בעיר ב- 26 במאי יהיה שמח.

אז אם בא לכם להצטרף אלי לטיול בקבוצה קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות, מסע מרהיב ואחר דברו איתי.

אז מי אני : ענת לאור גרוס - מארגנת קבוצות לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו , וגם אם בא לכם תכנון טיול פרטי , אני כאן לשרותכם באהבה.

https://www.laortravels.com/
3 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©