חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

3 סיבות לגלות את מדינת קרלה שבדרום הודו


קחו נשימה ותשכחו מכל מה שחשבתם על הודו: מקבצי נדבות, צפיפות, סירחון, פרות מתהלכות ברחוב, בלגן אטומי – כל זה לא נמצא

כאן. קרלה נקראת "המדינה של אלוהים". ואני קוראת לה ..גן עדן עלי אדמותכבר בנחיתה בשדה התעופה בקוצ'ין מרגישים בהבדל: הכל מסביב ירוק, עצי קוקוסים ובננות עמוסים בפירות בצדי


הכביש. הרחובות יחסית נקיים. הדבר היחיד שמזכיר את "הודו האמיתית" זה תרבות הנהיגה או אי תרבות הנהיגה שאופיינית כלכך להודו.


זו לא ה"הודו" שסיפרו לכם עליהמדינת קרלה נחשבת לאחת העשירות מבין מדינות הודו ולא רק בפן החומרי. עצי פירות עמוסים בכל טוב, ריזורטים מפנקים בדיוק כמו שמפנטזים ואפילו הדת היא לא אישיו כאן. היא נחשבת למדינה בה רוב רובם של האזרחים משכילים.

בירת התבלינים

קרלה נחשבת לבירת התבלינים של העולם. בכל פינה תוכלו לראות גידולי פלפל שחור , כורכום, שדות תה עצומים במונאר , ומפעלי עיבוד לג'נג'ר . האוכל מטובל בשלל תבלינים ולכן הוא טעים ושונה משאר חלקי הודו .

הבק ווטרס


יצאנו לשוט בתוך רשת של תעלות מסועפות בתוך ג'ונגל קסום. כפרים ציוריים שצצים לפתע פתאום . ואם תחפצו ניתן לשכור בית סירה ולישון בו ממש כמו במלון צף .

ובנימה אופטימית, אם בא לך להצטרף לטיול בקבוצה קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות, מסע מרהיב ואחר דברו איתי.אז מי אני : ענת לאור גרוס - בלוגרית טיולים בעולם שחווה בעצמה מקומות קסומים ביקום הנפלא שלנו . בנוסף החלום הפך למציאות, והיום אני מוציאה קבוצות מאורגנות לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו .

https://www.laortravels.com/

1 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©