חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

שווקים עיקריים לקניות באמסטרדם


אמסטרדם היא הרבה יותר מעיר ללא גבולות, היא עיר עם אווירה צעירה וסוחפת שכל מה שתחלמו עליו תוכלו למצוא בשווקים הפתוחים הרבים . אז בואו נתחיל .

שוק נורדמארקטהשוק ממוקם- בתוך שכונת יורדאן. זהו שוק "פשפשים" חביב שנמכרים בו מגוון רחב של דברים. למשל בימי שני תוכלו למצוא בעיקר תמונות, עתיקות וובגדים בזיל הזול ..אני לא סגורה על האיכות אבל זול זה כן.. בימי שבת מוכרים בעיקר מוצרים אורגניים ופירות וירקות. הכתובת : שכונת יורדאן טראם 3 לתחנת Nw. Willemsstraat.


שוק אלברט קאופ - שוק וותיק באמסטרדם, בו תוכלו לרכוש כמעט הכל ובמחירים סבירים בהחלט . בנוסף סביב השוק ממוקמות חניות רבות שאף הן מציעות את מרכולתן במחיר זול. הכתובת: חשמלית או קווים 16,24 Albert Cuypstraat


פריימרק- ממש בלב העיר ממוקמת פריימרק - חנות ענקית למכורים לקניות בזול . תוכלו למצוא שם הכל , הנעלה , ביגוד יפה וזול, מוצרי נוי ועוד . החנות פתוחה 7 ימים בשבוע . חוויה שווה מאוד לאוהבי הקניות הזולות .

שוק הפשפשים בווטרלופלין זהו השוק שהכי מתקרב להגדרת הקלאסית של "פשפשים". תמצאו בו למעלה מ-250 דוכני בגדים, עתיקות, תכשיטים, אמנות, ועוד . זהו גן עדן למחפשי מציאות. כיף לטייל בו ולו רק כדי לספוג אווירה של פעם.Waterlooplein מטרו תחנת טראם: 9, 14

והעיקר שתהנו מהשפע של העולם ובגדול


הכותבת: ענת לאור גרוס בלוגרית טיולים בעולםhttps://www.laortravels.com/

#טיולמאורגן#טיולנשים#מסע#חוויתי#לאורטיולים#אטרקציותבאמסטרדם#שווקיםבאמסטרדם#קניותבאמסטרדם#

.

3 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©