חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

ממלכת בחריין-שובבה ועשירה.

שובבה ומיוחדת היא ממלכת בחריין, פרוש שמה הוא - "שני הימים". ואכן האי הוא צומת דרכים.

הממלכה הקטנטנה נפרסת על פני 33 איים, שהגדול הוא האי בחריין. באי זה שוכנת בירת המדינה, מנאמה. בעיר הבירה תוכלו למצוא מגדלי ענק , קניונים דימיוניים כראוי לממלכות שכלכלתן מושתת על תעשיית הנפש עתירת הכסף...אבל לא רק .


את הביקור בבחריין נתחיל ב:

מוזיאון הלאומי. זהו המוזיאון ענק המציג שפע של ממצאים ארכיאולוגיים שהתגלו ומקיף כ-5,000 שנות היסטוריה. חלק מהתצוגות מוקדש לתרבות דילמון שהיא תרבות עתיקה ששלטה באזור המפרץ הפרסי שפעלה לצד התרבות במסופוטמיה והתבססה על כריית ומכירת נחושת.

שער בחריין - זהו מבנה היסטורי מרשים זה נבנה על ידי הבריטים ומהווה שער כניסה לשוק מנאמה. זהו שוק מזרח תיכוני ענק טיפוסי . חלק ממנו מקורה בתקרת עץ יפה . שפע של דוכנים מכל טוב הארץ , מקום אידיאלי לקניות טובות ולאכילת כנאפה בבתי הקפה הקטנים, אבל כמובן לא לשכוח ...מיקוח מנומס. בשטחו של השוק נמצא בית כנסת היחידי בממלכה , קטן ודיי זנוח .

איי אמוואג'

עושר מופלג ודימיוני זה שם המשחק בבחריין . אם חשקה נפשכם בביקור ב-6 איים מלאכותיים . האיים אהובים בעיקר על עשירי העולם כולו . תוכלו למצוא שם קו חוף מפנק , עם מקומות מפוארים לספא , מגוון של מסעדות שף טעימות בטרוף ...מה שנקרא להרגע בסטייל.

ולסיום אל תוותרו על הקינוח הנפוץ ביותר בבחריין - חלבה בחריינית - זהו ללא ספק הקינוח המסורתי הפופולרי ביותר במדינה. זו ג'לי כמו חלווה עשוי עמילן תירס, זעפרן ואגוזים שונים , שונה מהחלבה שאנחנו מכירים . טעים בטרוף.


אז אני מקווה שבקרוב נצא לטיול מאורגן בקבוצה קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות בממלכה הקטנטנה הערבית החדשה שנפתחה לנו. אז השאירו פרטים

https://www.laortravels.com/

6 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©