חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

מוסקבה 7 מקומות שלא תרצו להחמיץ


מוסקבה עיר שכיף לעוף בה . ישן מול חדש , חיי לילה סוערים , אוכל טעים ..תלוי את מי שואלים . עושר ושפע מציצים מכל פינה . שומרי ראש משעשים בכניסה , קוד לבוש ,מרצדס זו כנראה המכונית של העוזרות בית במוסקבה . אז מה כדאי לראות בעיר המדהימה הזו .

הכיכר האדומה ידעתם שהכיכר האדומה שימשה בעבר כשוק מרכזי? שמשך אליו את כל תושביה של העיר ותושבי הסביבה. היא נבנתה במאה ה-15, ומהווה היום מרכז תרבותי להפגנות ,מצעדים מרשימים, קונצרטים והופעות ספונטניות. סביבה תוכלו לראות קרמלין, כנסיית ואסילי הקדוש, המוזוליאום של לנין ועוד.
Krasanaya Ploshchad

הקרמלין כיום זהו מקום מושבה של ממשלת רוסיה בעבר הוא היה ביתם של צארים ידועים ברוסיה .המתחם הענק מוקף חומה ומגדלים מחודדים, ארמונות, כנסיות, מוזיאונים וכן כמה בתי מגורים שרובם פתוחים לציבור וניתן לראות בהם אוצרות עוצרי נשימה.

כנסיית ואסילי הקדוש כנסיית ואסילי הקדוש נחשבת לאחד מסמליה הידועים של העיר. היא מורכבת מתשעה מגדלים וכיפתו של כל אחד מהם בצבע אחר, היא ממוקמת בחלקה המזרחי של הכיכר האדומה ונבנתה באמצע המאה ה-16 כדי לציין את נצחונו של הצאר איוואן האיום על הצבא המונגולי בקזאן.. Krasnaya Ploshad 4


המאוזולאום על שם לנין זהו שריד קומוניסטי של העיר ,ואחת הדוגמאות לארכיטקטורה הסובייטית. הוא בנוי לאורך חומת הקרמלין בכיכר האדומה והוא גם מקום משכבו של ולדימיר איליץ' לנין כתובת: הכיכר האדומה

Ivan the Great Bell Tower מגדל השעון הראשון והגבוה ביותר בעיר. נבנה ב-1329. ניתן להשקיף מהמגדל למרחקים רבים ולכן שימש בעבר .כמגדל שמירה . ניתן להנות מתצפית מדהימה . Red Square & Kitay-gorod מנזר דונסקוי (Donskoy) מנזר מרהיב ביופיו מהמאה ה-16. עד לא מזמן שימש כמוזיאון, אך בשנים האחרונות חזר לתפקד כמנזר דתי. המנזר, שמוקף חומה ומגדלים, נחשב כיום לאנדרטה לכל מה שקשור לאומנות וארכיטקטורה ברוסיה.

Donskaya ul


העיקר שתהנו מהשפע שיש לעולם להציע

הכותבת: ענת לאור גרוס בלוגרית טיולים בעולםhttps://www.laortravels.com/

#טיולמאורגן_טיולנשים_מסע חוויתי_לאורטיולים_אטרקציותבמוסקבה#מהישלראותבמוסקווה#ככראדומה#קרמלין

.

  1. ##

4 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©