חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

מונאר-שדות תה לנצח


כשרוצים לברוח מהלחות והחום בקרלה שבהודו בורחים למונאר. מונאר היא היא עיירת "היל סטיישן" שלווה ויפה, המהווה מקום מפלט מושלם מהחום הקופח של דרום הודו. מונאר ידועה במטעי התה שמקיפים אותה ובנוף ההרים עוצר הנשימה, שהפך אותה לעיירת קייט פופולארית בתקופת השלטון הבריטי וכיום ליעד נופש פופולארי בקרב הודים ותיירים, כאחד.

מונאר נמצאת במרק של כ – 4 שעות נסיעה מהעיר הגדולה קוצ'ין . הנסיעה בדרך ההררית עוצרת נשמה . מטעי

התה נפרסים עד לאופק .

הגבעות הקסומות של מונאר הן סימן ההיכר שלה, על מטעי התה האין סופיים, הנוף הציורי והפסטורלי שכאילו יצא מספר אגדות. כבר כשמתקרבים לאזור נגלה הנוף יוצא הדופן הזה, שמקיף את העיר מכל עבר. מומלץ לצאת לטיולים רגליים או לקחת נהג ריקשה מקומי שיסייר איתכם ברחבי השדות. בקשו מהנהג שיקח אתכם לסיור במפעל התה הענקי לסיור וארוחה קלה .

הדבר העיקרי ואולי היחיד ששווה לרכוש במונאר הוא, כמובן, סוגים שונים של תה, לצד קפה ותבלינים למיניהם שמגדלים באזור. בחנויות באזור השוק מלאות בהם, וגם במפעל של Tata יש מגוון מכובד של סוגי תה לכל החפץ בכך. במונאר מיוצר גם שוקולד תוצרת בית, אותו ניתן לרכוש בכל חנות. בעיירה המופלאה הזו לא צריך יותר מדי אטרקציות כדי ליהנות. שיטוט בין מטעי התה המרהיבים ביופיים, המסודרים באופן מופתי, והתבוננות בקוטפות התה במלאכתן ובעננים המשייטים לאיטם מעל הפסגות הירוקות, יש בהם די והותר כדי להצדיק שהייה של מספר ימים נעימים ומרגיעים מאוד במקום הקסום והציורי הזה, ולאחר התרעננות נפלאה זו לחזור לחום של הדרום מלאי אנרגיה. רק אל תשכחו לקחת משהו חם כי תמיד קריר במונאר.

אז אם בא לך להצטרף לטיול בקבוצה קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות, מסע מרהיב ואחר דברו איתי.

אז מי אני : ענת לאור גרוס - בלוגרית טיולים בעולם שחווה בעצמה מקומות קסומים ביקום הנפלא שלנו . החלום הפך למציאות, והיום אני מוציאה קבוצות מאורגנות לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו .זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו .

https://www.laortravels.com/

3 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©