חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

כמה דרכים לרפא את עצמך בדרום הודו

עודכן ב: 5 מאי 2020


בזמן האחרון התפתחה תיירות בריאות מבורכת להודו .בהודו כולה תוכלו למצוא בכל פינה מרכזים אמיתיים ומאולתרים לטיפולים אלטרנטיבייים , צריך לבדוק היטב. מדינת קרלה היא בירת הטיפולים האלטרנטיביים ובמיוחד האיורוודה שעליו אכתוב היום .

ולפני שנצלול קצת בנימה אישית .. נסעתי לפני כמה חודשים לעיר קוצין שבקרלה במטרה לטפל בכאב פיזי בגוף . לאחר כשבועים בהם הלכתי לטיפול מידי יום אצל רופא אלטרנטיבי מקומי , חזרתי לארץ ללא כל סימן או כאב .


האיורוודה היא למעשה אורח חיים המלמד אותנו כיצד להגיע לאושר מוחלט. זהו ידע טהור המתייחס לחיים כמכלול שבו בכל קשור בשני : תזונה מאוזנת, נפש בריאה , הפגת לחצים , וחיבור לשמחה . המילה איורוודה מורכבת משתי מילים: איור + וודה. המשמעות האמיתית של "איור" הינה: יידע טהור ובלתי משתנה כי הוא טבעי והוא מלמד אותנו איך אפשר לשמר את האיזון המוחלט בין גוף לנפש .

עיסוי איורוודה מיועד לחדש תאים ואנרגיות בגוף, לסייע בקידום הבריאות של איברים ומערכות בגוף ולתרום לאיזון הוליסטי כולל, העיסוי מרגיע מאוד, נעים ומשחרר חסימות. בעיסוי איורוודה יש חלק שנקרא אביאנגה שבו המטפל מעסה את גוף המטופל עם שמן חמים, התנועות איטיות, סדורות ועדינות וכוללות את כל הגוף.


שירודארה- זהו תהליך בו מזליף המטפל לאורך זמן שמן שומשום חמים על מצחו של המטופל באיזור העין השלישית . אני הייתי מתארת את החוויה כמיסטית ומרפאה מעולם אחר .


עיסוי רקמות עמוק – בהודו זו לא סתם מילה זו תורה שלמה . המטפל לוחץ בחוזקה על נקודות מסויימות בגוף . הלחיצות מעבירות זרמים בגוף ומשחררות חסימות אנרגטיות ופיזיות בגוף . חוויתי זאת על בשרי והצלחתי לרפא כאב עקשן בירך בזכות טיפול זה .

אני מאוד ממליצה למי שיבקר בקרלה לקבל טיפול במרפאה של שני רופאים איורוודיים . הכתובת :Fort nagar. fort kochi 682001 ph:7356328981/ 9895739547

והעיקר שתהנו מהשפע של העולם ובגדול

הכותבת: ענת לאור גרוס בעלת חברה לטיולים בעולם ובלוגרית טיולים https://www.laortravels.com/

#טיולמאורגן_טיולנשים_מסעחוויתי_לאורטיולים_אטרקציותבדרוםהודו_איורוודה_עיסוי_מסאגבהודו#

.

13 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©