חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

טיול נשים בגיאורגיה בליווי המורה הרוחנית וולדה תאיר עוזרי.

פרגני לעצמך מסע נשי שכולו חוויה . נצא בקבוצה קטנה של נשים לחוות טיולים בגיאורגיה הטובלת בטבע, ארכיאולוגיה,צבעים, ריחות וכמובן טעמים מהמטבח הגיאורגי העשיר . נרכוש כלים מעשיים לחיים ומיגנוט שפע בכל הרבדים מהמתקשרת וולדה תאיר עוזרי . בערבים נבלה בטברנה גיאורגית עם מיטב המאכלים והופעות הפולקלור . מובטחת חוויה עוצמתית של התפתחות אישית והרבה פאן וכיף . אז פרגני לך 5 ימים שלך בלבד .

קצת על המסלול

יום 1 - טיסה מנתב"ג לטביליסי נטוס טיסת בוקר לגיאורגיה , נתמקם במלון שלנו ונצא למסע בטיביליסי

נבקר בסמטאות העיר העתיקה , שהיא מבוך של סמטאות צרות עם מבני עץ שמרפסותיהם מחוברות, כך שהשכנים יכולים להיכנס זה למרפסת של רעהו, עדות טובה להכנסת האורחים

ככר החירות נחשבת ללב הפועם של טביליסי ,הכיכר מוקפת במבני ציבור, דוגמת בית העירייה, ונערכים בה כינוסים פוליטיים ואירועי מחאה /נבקר בית הכנסת העתיק ואם הזמן יאפשר נעלה ברכבל למצודה נריקאלה הנחשבת לנקודה אסטרטגית קדומה של העיר. נתרגל סשן בסדנה - למיגנוט שפע לחיינו

לינה בטיביליסי


יום 2 בורג'ומי לאחר ארוחת הבוקר נצא לבורג'ומי, עיירת מרפא, המוכרת בעיקר בזכות המים המינראליים המפורסמים, שנובעים בה – שנחשבים לבעלי סגולות רפואיות בורג'ומי נמצאת בתוך עמק פטוראלי ירוק עד האופק, ולאורכה עובר נהר שלאורכו עובר הכביש הראשי , נמשיך בנתיב היוצא מהעיירה ומוביל לפארק הלאומי בורג'ומי-חראגאולי. אמנם האזור המקיף את העיירה הקטנה הוא יפהפה בפני עצמו, ויש בו גם פארק פורח ורחב ידיים עם מסלולי הליכה ומתקני שעשועים. הפארק הלאומי בורג'ומי-. הוא אחד מן הפארקים הלאומיים הגדולים באירופה, הכולל שישה מחוזות מנהליים המשתרעים מעיירת הנופש בורג'ומי לעיירה חרגאולי. השטח הכולל של הפרק הוא מהווה 7.6% מהשטח הכולל של גיאורגיה. הייחוד של הפארק הלאומי הוא הגיוון באזוריו הגיאוגרפיים והאקולוגיים, הנופים, האתרים ההיסטוריים והחי והצומח העשירים.נחווה המשך סדנה להתפתחות בתוך הפארק .יום 3 מצ'חטה - גורי- אופליסציחה לאחר ארוחת ההבוקר ניסע אל מצ`חטה, בירתה העתיקה בת 3,000 השנה ומרכזה הרוחני של גיאורגיה. נבקר במנזר ג'ווארי, הבנוי על גבעה בשולי מצ'חטה. נמשיך לגורי, בה נולד שליטה לשעבר של ברית המועצות, יוסף דז`יגשוילי סטאלין. נבקר במוזיאון סטאלין שנבנה לכבודו ונבין את המושג “פולחן אישיות”. נמשיך לאופליסציחה אתר פולחן קדום, כאן עברה "דרך המשי" המפורסמת.


יום 4 טיביליסי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשוק הענק "לילו שוק" . שמכיל כל דבר שעולה בדעתכם ובמחירים זולים מאוד .

נמשיך לרכבל ממנו נעלה לתצפית על העיר במטחי פלאטו , אמא גיאורגיה . משם נמשיך לעבר גשר השלום ונחצה את שוק הפשפשים הססגוני . ונסיים בקפה וחצאפורי בשדרות רוסטובלי המפורסמות וגדושות החנויות. נחזור למלון ונתארגן לארוחת ערב במסעדה עם הופעה פולקלור גאורגית אוטנטית ונייצר בלאגן שרק נשים יכולות.


יום 5 לילו שוק טיביליסי וטיסה חזרה לאחר ארוחת הבוקר נתכנס לסיום סדנה להתפתחות על וולדה . ונצא לסיור רגוע בעיר העתיקה לטעום חינקילי וצ'ורצ'לה שאין כמותם . ואז התארגנות וטיסה לארץ .

הערות: לאורך כל הטיול אנו דואגים להפעלות של שירה , סדנאות צחוק, משחקי גיבוש וחברה . אנו עושים הכל כדי שהחוויה שלכם תהיה שונה מכל מה שהכרתם עד היום . חוויה שתעצים את היכולות שלכן.

יתכנו שינויים במסלול עקב שינויים במועדי הטיסות.

גם אם את באה לבד , אנחנו משתדלות לסדר את כולן בחדרים זוגיים

תוספת ליחיד בחדר זוגי

המחיר כולל טיסות, עלות כל הסדנאות, ארוחה עם הופעת פולקלור, וכניסה לכל האתרים

ושירות אישי לכל משתתף/ת

אז דברו איתי - ענת לאור גרוס - או השאירו פרטים ונצא לחוויה ביחד .

https://www.laortravels.com/

0522780730
16 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©