חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

הסוד מתגלה..למה אנחנו אוהבים לטייל בעולם?
תמיד שאלתי את עצמי מה עומד מאחורי ההשתוקקות שלי לטוס למקומות חדשים, לעיתים רחוקים וקשים?

המוח הרעב - נסיעות וטיולים מעודדים יצירתיות מחשבתית ומהוים מזון למוח

המוח שלנו הוא כמו ילד סקרן שאוהב שינויים וגירויים שמתחזקים אותו. בכל פעם שאנו טסים ליעד חדש ורואים ולומדים מראות חדשים, ריחות, וטעמים, המוח נכנס לפעולה ומעבה את מערך הנויירונים שלו. התהליך הזה מייצר עוד ועוד קשרים עצביים, מה שהופך את זרימת המידע במוח לגמישות מחשבתית.

ההשתוקקות שלנו לטוס לחו"ל נובעת גם סקרנות אנושית

הסקרנות האנושית מעודדת אותנו לשאול שאלות כל הזמן על עצמנו ועל הסביבה, וכאשר אנו מסופקים מרמת הידע שהשגנו על התחום הקרוב - נפתח אצלנו תיאבון שדוחף אותנו לפרוץ גבולות ולחקור מקומות חדשים. מתעוררת בנו תחושת ההנאה, ריגוש והאושר שהנפש שלנו מכורה לה. החוויה שביציאה לחו"ל היא כל כך חזקה, עד שדי בציפייה לטיול כדי להפוך אותנו למאושרים יותר לטווח הרחוק.

אנו מכורים להשוואות ביננו לאחרים – ההיבט הכלכלי


מי מאיתנו לא חיפש יעד זול לטוס אליו ? . ביעדים הללו הדימוי העצמי שלנו מקבל חיזוק ענק . למשל: המפגש עם האוכלוסיה המגוונת ולעיתים מאוד ענייה בהודו מחדד בתוכנו את התחושה כמה טובים, כמה עוצמה יש בכסף שיש לנו, חכמים, ובעלי השפעה אנו . ומבלי שנדע אנו מתמכרים לתחושות הללו ורוצים לצרוך אותן .

אז הסוד הזה כבר אינו סוד , ועכשיו כשגיליתי שיש מאחוריו מניעים פיזיים ופסיכולוגיים ..אז אני רצה לתכנן את הארוחה הבאה שלי בחו"ל .
אז מי אני : ענת לאור גרוס - בלוגרית טיולים בעולם שחווה בעצמה מקומות קסומים ביקום הנפלא שלנו . בנוסף החלום הפך למציאות, והיום אני מוציאה קבוצות מאורגנות לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו .

https://www.laortravels.com/

#טיולמאורגן_טיולנשים_מסע חוויתי_לאורטיולים_אטרקציותבעולם#

23 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©