• laortravel9

האשראם של אמה ,האמא המחבקת מאמריטפורי בהודו

עודכן: 28 בפבר׳ 2021

האשראם של אמה האמא המחבקת ממוקם בכפר בשם אמריטפורי שבמדינת קרלה בדרום הודו . על אי קטן בין הים הערבי לנהר.

האשראם של אמה, האמא המחבקת  בכפר בשם אמריטפורי
האשראם של אמה, האמא המחבקת בכפר בשם אמריטפורי

האשראם של אמה, האמא המחבקת בכפר בשם אמריטפורי הוא מתחם גדול מאד שבו 1000 תלמידים מקומיים שגרים כאן ולומדים באוניברסיטאות השונות שאמה הקימה- טכנולוגיה, הנדסה ועוד. (המפעלים ההומינטאריים שהקימה בכל קרלה מרשימים מאד). יש כאן מגורים לתלמידים/מאמינים שבאים מכל העולם, כולל כל השירותים שנדרשים להם- מסעדות, מכבסה, בנק, שיעורי יוגה ועוד.

על במה באולם ענק יושבת אמה על כורסא מרופדת, צמוד אליה מאחוריה ולפניה יושבים ועומדים העוזרים שלה ומסביבה יושבים כמה עשרות תלמידים .בתחתית הבמה תזמורת וזמרים שרים ומנגנים מזמורים הודיים ללא הפסקה. מנטרות ממכרות ונעימות .

האשראם יפה מעין כמוהו , יש בו מסעדות הודיות ומערביות , מקדש כמו לקוח מספר אגדות בניני מגורים , אוניברסיטה , מפעל לשוקולד , חניות, וכמובן הרבה פעילות רוחנית . כל מבקר ימצא בו את החפצה נפשו . במשך 3 עשורים אמה מחבקת אנשים בכל רחבי העולם . כיום "אמה" משמשת כגורו – הצורה המתקדמת ביותר של הוראה והנחייה רוחנית. המסר של אמה הוא מסר של ידע טהור , מתוך התנסות. מסר זה נשמע בכל רחבי העולם. ביקור באשראם ואפילו לינה בו היא חוויה רוחנית עוצמתית , ואם התמזל מזלכם ולקבל חיבוק ..החיים יראו קצת שונה לאחר מכן . ניתן להגיע לאשראם או במונית מקוצין , או בשייט מאלפונזה שזהו מסע מרתק.

אמא המחבקת מאמריטפורי בהודו
אמא המחבקת מאמריטפורי בהודו

החוויה שלי באשראם של

אמא –האמא המחבקת

ביום בהיר החלטתי לנסוע בפעם הראשונה להודו . לא ידעתי מהיכן להתחיל וחברה סיפרה לי על אמה – האמא המחבקת ועל מה שמתרחש בך לאחר קבלת חיבוק ממנה . החלטתי לנסוע לבד לאשראם ומשם לזרום לאן שיתחשק. נחתתי בקוצין , לאחר שלושה ימים ששהיתי בגסט האוס- "גוד קארמה" יצאתי לאשראם . הגעתי לאלפונזה/אלפי ושכרתי סירה שתיקח אותי לאי עליו ממוקם האשראם . לאחר שייט של כחצי שעה הגענו למקום קסום, טובל בירוק וציוץ ציפורים , ממש כמו גן עדן, מקדש של סינדרלה בלב המתחם, מסעדות הודיות ומערביות, חניות ..ומה לא . חיכתה לי חברה מישראל שחיה באשראם ,ומיד ניגשתי לקחת תוקן - זהו פתק קטן שמאפשר לך לעמוד בתור לקבל חיבוק . באולם המרכזי הענק היו מאות אנשים , חלקם עושים מדיטציה , אחרים אוכלים שרים או סתם נרגעים בתוך האווירה המחשמלת . הערב הגיע והגיע תורי לקבל חיבוק , מלפני עומדת בחורה מפינלד ומאחורי משפחה מיפן . אמה הקיפה אותי בזרועותיה והניחה את ראשי על בית החזה שלה . לרגע נעלמתי ..הרגשתי שכוחותי עוזבים אותי . דקה לאחר מכן הרימו אותי לעמידה ואני קרסתי כמריוטנה לשטיח . זה היה וואו ועוד וואו . נארתי עוד מספר ימים באשראם , בכל יום חגיגה , יום הולדת לקרישנה , מדיטציה במקדש , עבדתי להנאתי במסעדה הטבעונית במקום, ישבתי לבדי מול גלי הים בהתבוננות פנימית . חודש לאחר החיבוק שקיבלתי החיים קיבלו תפנית מפתיעה וחיובית . לאחר מספר ימים באשראם המשכתי לגן עדן שאני מכנה אותו הוואי של המזרח ..בשם וורקלה .תפילתה של אמה

וורקלה כפר בדרום הודו - הוואי של המזרח
וורקלה כפר בדרום הודו - הוואי של המזרח

לכל אדם בעולם צריכה להיות האפשרות לישון ללא פחד, לפחות לילה אחד.

לכל אדם צריכה להיות האפשרות לאכול לשובע, לפחות יום אחד.

צריך שיהיה יום אחד שבו בתי החולים לא יצטרכו לקבל אף חולה בגלל מעשי אלימות.

על ידי עשייה של שירות ללא תמורה לפחות יום אחד, על כל אדם לעזור לנזקקים ולעניים.

זו תפילתה של אמה, שחלום קטן זה יוכל להתגשם

למעוניינים להצטרף לטיול מאורגן עם כל הנוחות והחוויות , בקבוצה קטנה ואיכותית .השאירו פרטים או התקשרו עכשיו . לאור טיולים

https://www.laortravels.com/


האשראם של אמה האמא המחבקת מהודו
האשראם של אמה האמא המחבקת מהודו

47 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול