חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

גואה - גן עדן של מסיבות ..אבל לא רק


כשחושבים על גואה, חושבים על מסיבות ובלאגן . אבל תתפלאו זה לא רק . מדינת גואה היא הקטנה בתת היבשת הודו , ממוקמת במערב הודו . מיקומה הנוח מאפשר למטיילים לבחור האם להמשיך לדרום או לצפון. היא ידועה בזכות חופים לבנים, שקיעות מרהיבות ומתירנות רבה . גואה התגלתה על ידי השייט הפורטוגזי וסקו דה גמא בשנת 1498. וכתוצאה מהמפגש הזה, הפכה גואה לקולוניה פורטוגזית ונשארה כזו עד שנת 1961.

בגואה חופים רבים , חלקם שקטים יותר כמו פאלולים ואחרים הומים ומלאי ישראלים כגון ארמבול ואנג'ונה, שאפשר לקרוא להם "מדינת ישראל הקטנה" , בכל פינה תראו שילוט בעיברית. הרחובות הם שוק אחד ארוך של חנויות בהם מבחר עצום של דברים ומזכרות, ובחופים מסתובבים רוכלים עם כל מה שרק תחלמו עליו.

בגואה יש נהרות ונחלים עם מים צלולים, ומזג אוויר נוח מאוד ביו החודשים נובמבר- מרץ. החיים בה, כמו ברוב חלקי הודו מאוד זולים. גואה היא בית לכל גיל , מסיבות פרועות וחיי לילה סוערים ומסעדות עם אוכל מופלא וקולינאריה משובחת. אז אם חפצה נפשכם ברביצה ומרגוע , גואה היא מקום עבורכם אז אם בא לכם להצטרף אלי לטיול בקבוצה קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות, מסע מרהיב ואחר דברו איתי.

אז מי אני : ענת לאור גרוס - מארגנת ומוציאה קבוצות מאורגנות לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו , וגם אם בא לכם תכנון טיול פרטי , אני כאן לשרותכם באהבה.

https://www.laortravels.com/

6 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©