חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

בוליווד עיר הסרטים במומביי

מי אוהב סרטים יותר מהודים? . השם בוליווד שהוא שמה של תעשיית הסרטים בהודו , נוצר מחיבור של המילים - בומביי והוליווד .

הקולנוע הבוליוודי הוא קולנוע עממי, שבו לרוב האהבה מנצחת, ושסצנות דרמטיות מתחלפות במהירות בסצנות ריקוד, זהו למעשה יותר מיוזיקל ארוך של 3 שעות כמעט . העלילה אינה העיקר בסרט זו החוויה באולם ההקרנות. הסרט מורכב מאלמנטים מבדרים שונים, שבמרכזם שירים, ריקודים, קטעי אקשן והפוגות קומיות, בהם משולבות דמויות שלא בהכרח קשורות לעלילה. בקיצור חגיגה שלמה באולם של שחקנים, פעלולנים, אוכל ועוד השחקנים הבולטים של בוליווד נחשבים לכוכבים גדולים בהודו . לעיתים הפקה של סרט צדה תיירים על מנת שישמשו ניצבים , זו חוויה שאסור להחמיץ .


הסטראוטיפ המוכר ביותר על בוליווד הוא הבחור והבחורה שרוקדים בין העצים. היום, מתברר, העצים כבר לא משחקים תפקיד מרכזי בסרטים הודיים, אבל פעם זה אכן היה נפוץ.

אפשר לצחוק על סרטים הודיים כמה שרוצים, אבל כדאי לדעת שהם השפיעו באופן משמעותי על חלק מהסרטים ההוליוודיים הכי פופולריים בשנים האחרונות, ולמעשה החזירו לקדמת הבמה את המיוזיקל על כל גווניו .

אז אם אתם במומבאי תנו קפיצה לבית קולנוע ותהנו משלוש וחצי שעות של חוויה . אני מאוד ממליצה על בית קולנוע בשם IMAX BIG Cinemas

אז אם בא לכם להצטרף אלי לטיול בקבוצה קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות, מסע מרהיב ואחר דברו איתי.

אז מי אני : ענת לאור גרוס - מארגנת ומוציאה קבוצות מאורגנות לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות והאופקים שלנו , וגם אם בא לכם תכנון טיול פרטי , אני כאן לשרותכם באהבה.

https://www.laortravels.com/

3 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©