חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

בואו לגלות אי נסתר ובתולי - מונרו איילנדבשפיץ של דרום הודו ,בפינה נסתרת , כשבאופק רואים את מסרלינקה נמצא אי בתולי וקסום – מונרו איילנד אחת מפינות הקסם הנסתרות של דרום הודו. האי נמצא במרחק כשעה וחצי נסיעה בעלות של 10 רופי ברכבת מהעיר ורקלה.זהו חור נידח אמיתי לגמרי .במכולת הגדולה ביותר אין מקרר או מצרכים בסיסיים, אין מסעדות בכל רחבי האי. יש רק כמה דוכנים או בשמם ההודי "דאבות" בצידי הדרך, ובהם תוכלו לרכוש בננות גמדיות, חטיפים מעלי אבק , קוקוס , מעט תבלינים שאת טיבם קשה להעריך, וכמובן צ'אי טעים וטרי .


הדוכנים מתופעלים על ידי מוכרים שהמשותף לכולם זה שאין להם שיניים. באי מונרו הקסום חיים כאלפיים תושבים ,רובם בקושי דוברים אנגלית גם לא בעלי המלונות ונהגי הריקשות – מה שהופך את המקום לחוויה תיירותית מאתגרת וקסומה כאחד.

תיירים בודדים תוכלו לראות באי, וזה חלק מתחושת החור הנידח והשקט והשלווה של המקום. זו חוויה להסתובב בינות הבתים ולפגוש תושבים החיים בפשטות וענווה, יחד עם עיזים ,פרות ותרנגולות. אז קחו נשימה עמוקה ממלאת חזה וצאו לשייט בתעלות המים באי לראות את הזריחה, או התמקמו לכם בערסל מול הים , רוח נעימה , קחו קוקוס טרי טרי ותפליגו במחשבות כמה ימים טובים. האי הוא פינה קטנה על המפה שעדיין לא נכבשה על ידי המוני תיירים , לכן מומלץ מאוד לשם במהרה לפני שהוא יהפוך לחלק בלתי נפרד מ'שביל החומוס' של התרמילאים הישראלים בהודו.

אז אם בא לכם להצטרף אלי , ענת לאור גרוס ,לטיול בקבוצה קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות, מסע מרהיב ואחר דברו איתי אני כאן בכל שאלה ובקשה .

והעיקר שתהנו מיופיה של הודו ובגדול

https://www.laortravels.com/

5 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©