חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

אלפי/אלפונזה - שייט תעלות בוונציה של המזרחמי אמר וונציה ולא קיבל? ..וונציה של המזרח זו אלפי או אלפונזה שבדרום הודו . מאות בתי סירה גדולים או סירות עץ קטנות מעין קאנו עם שני חוטרים ,שפזורים לאורך מערכת האגמים והתעלות. עיירת חוף חמודה שמגיעים אליה בעיקר בשביל חווית הבקווטרס (הפלגה בנהרות הזורמים לאורכו של הים במקביל אליו) בין אם הפלגת יום או כמה ימים .

תעלות המים המתוקים והנקיים משמשות לכל צרכיי התושבים שחיים לצידם, לכביסה, רחצה, בילוי ומסחר. תוכלו לראות חנויות שמתנהלות מסירות קטנות או רוכלים שפתחו בית קפה לצ'אי טעים ומתוק.

אנחנו עצרנו לארוחת צהריים אצל משפחה מקומית ,ארוחה שכולה על טהרת הגידולים שלהם . למשל זו היתה פעם ראשונה שאכלנו צ'יפס שעשוי משורש הטפיוקה טרי שאך זה נקטף שהוגש לנו על עלי בננה . לקינוח אכלנו קוקוס טרי שנקטף ממאות העצים שפזורים בסבך . העיירה אלפי היא עיירה הודית טיפוסית על כל הכאוס התחבורתי והרעש, אבל כשמתחיל השיט, צריך לדעת כדי להאמין שאנו לא בקאריביים אלא בהודו. יש הרבה מקומות שאנו נוטים לכנות גן עדן, אבל יש רק מקום אחד שנקרא God's own country, ובתרגום חופשי – חלקת האלוהים הקטנה. וזה אכן המקום .

אז אם בא לכם להצטרף אלי לטיול בקבוצה קטנה ואיכותית , מסע שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות, מסע מרהיב ואחר דברו איתי.

ענת לאור גרוס - מוציאה ומלווה קבוצות מאורגנות לטיולים באווירה וחוויה אחרת בליווי מורים להעצמה ... זו חוויה שתעצים את היכולות ותרחיב את האופקים שלנו , וגם אם בא לכם תכנון טיול פרטי , אני כאן לשרותכם באהבה. https://www.laortravels.com/


3 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©