חיפוש
  • בלוג הטיולים של ענת לאור גרוס

אבו דאבי – העיר העשירה בעולם

החלום לטייל בארץ האפשרויות הבלתי נגמרות כמעט מגיע . בקרוב נטוס לנו בקבוצות קטנות לחלקת ארץ מופלאה שכאילו נגזרה מעולם דמיוני . אבל ביינתים בואו נכיר אותה . אז מי את העיר הכי עשירה בתבל אבו דאבי?


אבו דאבי היא בירתה של איחוד האמירויות והיא השנייה בגודלה אחרי דובאי. היא נחשבת לעיר העשירה ביותר בעולם. אבו דאבי נחשבת לעיר תרבותית וחדשנית, יש בה ריבוי של מסגדים מרהיבים ומוזיאונים מרתקים. אפיונה הוא השילוב העדין בין יוקרה ופאר לבין שמירה על תרבות ערבית ומנהגיה. האטרקציה המפורסמת ביותר הוא

המסגד שייח' זייד מבנה ענק משיש לבן, שנחשב למוקד עלייה לרגל למבקרים מוסלמים ולא-מוסלמים כאחד.

בין המוזיאונים הרבים יש את מוזיאון הלובר, שמציג יצירות מפיקאסו ועד אומנות מצרית עתיקה. אתר חובה נוסף הוא פארק פארארי בתוכו יש מוזיאון וגם את אחת מרכבות ההרים המפורסמות והמהירות בעולם.

פארק האחים וורנר אתר מושך מיליוני משפחות מכל העולם לאבו דאבי שיכולות לבלות ימים שלמים בו. כמו בדובאי, גם באבו דאבי אפשר ליהנות משופינג מפנק בשלל קניונים גדולים כמו קניון המרינה, קניון

הגלריה באי אל מריאן. כל מותג שתדמיינו תוכלו למצוא שם , וכל רשת אופנה שמכבדת את עצמה יהיה לה ייצוג . לסקרנים מבינכם צאו לספארי לילה תיהנו משינה מדברית בלתי נשכחת והרבה פעילויות מהנות בחוויית לילה ידידותית במחנה בדואי משפחתי .

אבל זיכרו שנכון שכיף לנסוע בלמבורגיני אבל לא כשהיא של המשטרה המקומית . באבו דאבי חוק הוא חוק אין באמצע .

אז אני מקווה שבקרוב נצא לטיול בקבוצה מאורגנת קטנה ואיכותית, שבו יתערבבו להם, רגשות, נופים,טעמים וריחות בעיר האורות הערבית החדשה שנפתחה לנו.

הירשמו אם אתם מעוניינים שניידע אתכם.

https://www.laortravels.com/

12 צפיות
  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube

כל הזכויות שמורות ללאור טיולים ©