טיולי נשים

Image by Ryan Spencer
5 ימים
4 לילות

מסע העצמה אישית ליוון עם המורה הרוחנית וולדה תאיר עוזרי

 חוויה וטיולים עם המתקשרת והמרפאה – וולדה תאיר. 

נצא למסע העצמה אישית שבו נרכוש כלים מעשיים למיגנוט שפע לחיים.וכל זה במלון מפנק ופסטוראלי. ובנוסף נבקר  באקופוליס, דלפי וסביבותיה ועוד..בואו לגדול איתנו 

10-14/6/2020

19-23/7/2020

Image by pavan gupta
8 ימים
4 לילות

זה הזמן לחלום ולגלות את דרום הודו

בואו לגלות איתנו את הנופים הטרופיים עוצרי הנשימה של דרום הודו. קוצ'ין, מונאר, וורקלה, אלפי, האשראם של אמה ועוד.. בנוסף לאורך כל הטיול ינתנו סדנאות: בישול הודי, יוגה צחוק,מדיטציה, כלים ליצירת שפע לחיים , וכל זה בקבוצות קטנות עם אנשים מרתקים .

29/3-5/4/2020

4-11/10/2020

Image by Tomáš Malík
8 ימים
7 לילות

גיאורגיה וקסם הקווקז

ציירת ישראלית שנולדה בגיאורגיה תוביל אותנו במסע של  שמונה לילות,משכרים עם מאכלים סדנאות , נופים והנאה , שווקים ססגוניים,  מדיטציה , תרגול של יוגה צחוק מידי יום , היסטוריה ותרבות, שינה בכפרים פסטורליים בבתי התושבים, נופים הרריים רבי עוצמה, עמקים ועדרי בקר, נהרות זורמים, כל אלה ועוד נחווה בקבוצה קטנה , איכותית וייחודית.. נטעם חצ’פורי מתפצפץ בפה ומתערבב בלגימות יין גאורגי איכותי, מובטח לכם להיכבש בקסמיה של הארץ המיוחדת הזאת בטיול עם אופי יחודי, קבוצות קטנות וחוויות לחיים..

7-13/3/2020

2-9/9/2020

Image by Konstantin Pudan
5 ימים
4 לילות

טיול כוכב מרתק בגיאורגיה

טיביליסי היא עיר מרתקת שיש בה הכל , ארכיטקטורה, אוכל משובח , והמון מה לראות . נתמקם במלון מפנק בטיביליסי ובכל יום נצא לטייל , להרי הקווקז, מחוז מצחתה , טיול גיפים ועוד . וכל זאת בליווי ציירת גיאורגית . במהלך הטיול נחווה סדנת יוגה צחוק ואופונופונו .. נחזור מלאי אנרגיה וחוויות .  

26-30/4/2020

6-10/9/2020

Image by Anthony DELANOIX
8 ימים
7 לילות

קסם הפרובנס והריביירה הצרפתית

נתאהב ביחד בקסם הצרפתי. נבקר בעיירות ציוריות,גנים תלויים, הריביירה הצרפתית,מונקו , מרסיי, חגיגה של ריחות, יקבים , יינות ואוכל משובח, הדרכה מעולה , ובמתנה יצורף לטיול מדריך ליוגה צחוק , שירה ומשחקי חברה .. והכל במחיר אטרקטיבי , בקבוצות קטנות ואיכותיות . נחזור מוצפים בחוויות ועם טעם של עוד .

3-10/5/2020

5-12/7/2020

Image by Vivek Doshi
8 ימים
7 לילות

טיול קולינרי לדרום הודו

דרום הודו ואיזור קרלה בפרט  היא גן עדן .נופים עוצרי נשימה , חוות תבלינים , מעניינות, קוקוס טרי בכל מקום, נהרות ונחלים .. ובעיקר אוכל אוטנטי , לפעמים חריף אבל בעיקר טעים . נחווה ביחד טיול שכולו סדנה אחת גדולה של ריחות וטעמים מהמטבח ההודי המסורתי, נבשל עם טבחים מקומיים , ונטייל בקוצ'ין, אלפי נשוט בסבך הגונגל הטרופי, נמשיך למונאר, וורקלה, קולאם ועוד פינות מופלאות . קבוצות קטנות ואיכותיות והדרכה מעולה .. בנוסף לכל סדנאות הבישול שנחווה ..צ'ופר של משחקי חברה, מדיטציה וסדנאות יוגה צחוק.

30/9-11/10/2020

Image by Mitchell Luo
8 ימים
7 לילות

צרפת - קרנבל בניס ופסטיבל הלימון במנטון

פעם בשנה מתקיים פסטיבל פרחים ססגונים בדרום צרפת, נצא למסע בעיר הסרטים קאן , ניס , בודו פרובאנס, מרסיי ועוד . בקבוצה קטנה עם הרבה פינוקים טסדנאות להעצמה לאורך הטיול .

23/2-1/3/2021

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים

תודה! ניצור איתך קשר במהרה

  • Instagram
  • whatsapp
  • Facebook
  • YouTube